УРУЧЕНА ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМ УЧЕНИЦИМА СРЕДЊЕ ЕКОНОМСКО-УГОСТИТЕЉСКЕ ШКОЛЕ

Вршилац дужности секретара Секретаријата за културу и медије Општине Никшић Радисав Маројевић уручио је признања најбољим матурантима Средње економско-угоститељске школе — добитницима дипломе „Луча“, поручивши том приликом да су најбољи ђаци понос своје породице, професора, али и цијелог Никшића. Директор Средње економско-угоститељске школе Предраг Марушић саопштио је да је данас посебан дан, јер се обиљежава […]