Вршилац дужности секретара Секретаријата за културу и медије Општине Никшић Радисав Маројевић уручио је признања најбољим матурантима Средње економско-угоститељске школе — добитницима дипломе „Луча“, поручивши том приликом да су најбољи ђаци понос своје породице, професора, али и цијелог Никшића.
Директор Средње економско-угоститељске школе Предраг Марушић саопштио је да је данас посебан дан, јер се обиљежава успјешан крај једне етапе школовања ове генерације ученика.
„Драги матуранти, било нам је драго учествовати у вашем одрастању, пратити ваше путовање кроз учење, стицање вјештина и знања. Поносни смо на све што сте постигли“, навео је Марушић.
У тој школи „Лучу“ је добило 13 ученика.